Created with WebWaveCMS


Współpracujemy z:

Varia

25 maja 2022
Tym razem zaprezentujemy Wam jak poradzić sobie z problemem motocykla, który nie chce odpalać na biegu. Problem ten bywa bardzo dokuczliwy, zwłaszcza, kiedy jeździcie sporo poza asfaltami. Zapraszamy.
25 maja 2022
Tym razem pokażemy Wam jak prosto i łatwo sprawdzić ładowanie w motocyklu za pomocą najprostszego miernika uniwersalnego.
24 maja 2022
Szkolenia to rozwój, to podstawa prowadzenia firmy w dzisiejszych czasach. My również ciągle się rozwijamy. Spotkanie „na najwyższym szczeblu”, z twórcą oprogramowania TEXA BIKE i MARINE – MARIO GIACOMELLA TEXA S.p.A. TEXA Poland Stajnia Motocyklowa Serwis
15 maja 2022
Tym razem powiemy co warto sprawdzać codziennie wieczorem zanim udacie się na odpoczynek. Takie postępowanie ułatwi życie Wam i Waszym współtowarzyszą podróży. Oszczędzicie dzięki temu wielu nieprzyjemnych sytuacji. Zapraszamy.
15 maja 2022
Tym razem pokażemy Wam jak samodzielnie założyć kit do wspomagania pracy sprzęgła w HD firmy Motorcycle Storehouse. Niewielki koszt, a uzyskujemy lekko pracują klamkę sprzęgła. Niektórzy będą bardzo cenić takie rozwiązanie, zwłaszcza jeżdżąc sporo po mieście. Zapraszamy.
15 maja 2022
Tym razem pokażemy Wam jak przewozić i wymienić linkę sprzęgła. Awaria przytrafiająca się dość często w motocyklach użytkowanych poza asfaltem. Zapraszamy!
24 kwietnia 2022
W tym odcinku pokażemy Wam jak prosto i bezpiecznie poradzić sobie z wymianą dźwigni sprzęgła i hamulca w warunkach polowych. Zobaczycie też jak zabezpieczyć się przed połamaniem dźwigni i gdzie przewozić zapasowe. Zapraszamy.
24 kwietnia 2022
Tym razem zaprezentujemy Wam, jak odpalić awaryjnie motocykl przy pomocy drugiego pojazdu, kiedy w Waszym motocyklu zabraknie prądu. Zapraszamy.
24 kwietnia 2022
Zapraszamy na pierwszy odcinek naszej nowej serii dotyczącej radzenia sobie w podróżach. Oczywiście głównie skupimy się na aspektach mechanicznych i drobnych awariach. Na pierwszy ogień podpowiemy Wam jak skompletować sobie narzędzia do motocykla.

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

25 maja 2022
Tym razem zaprezentujemy Wam jak poradzić sobie z problemem motocykla, który nie chce odpalać
25 maja 2022
Tym razem pokażemy Wam jak prosto i łatwo sprawdzić ładowanie w motocyklu za pomocą

Promocja świąteczno-noworoczna!

Sprawdź!

+48 512 09 88 89