Created with WebWaveCMS


Współpracujemy z:

Kalendarz szkoleń

16 czerwca 2019
13–14 lutego 2023 r. Układy wtryskowe, zapłonowe i ogólna elektryka motocykli. Zajęcia praktyczne 18–19 lutego 2023

Szkolenie dla sprzedawców
branży motocyklowej.

Szkolenia sprzedażowe, dostosowane do rynku motocyklowego w naszym kraju.

Zarówno ze sprzedaży motocykli, akcesoriów, części, jak i usług serwisowych.

 

Poza klasyczną formą szkoleń grupowych – proponujemy zupełnie nową formę nauczania. Zajęcia indywidualne, przeprowadzane u klienta w firmie. Szkolenie dostosowane do indywidualnego zakresu działalności, sprzedawców i klientów.  

 

Na szkoleniu poruszymy takie zagadnienia jak:
• Przygotowanie do sprzedaży – skupimy się na takich rzeczach, jak prezencja sprzedawców, ułożenie/ustawienie towarów, materiały i wyposażenie wspierające sprzedaż.
• Nawiązanie kontaktu z klientem – wyjaśnimy dlaczego pytanie „w czym mogę pomóc?” jest jednym z najgorszych, jakie możemy zadać, wyjaśnimy jak to zrobić, by dalsza część rozmowy zmierzała do sprzedaży produktów i zadowolenia klienta.
• Rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań klienta – zaprezentujemy jak prowadzić rozmowę sprzedażową z klientem by poznać jego potrzeby, a nawet czasami móc je wskazać, jeśli klient nie potrafi precyzyjnie ich określić.
• Prezentacja oferty i możliwości – odpowiednia prezentacja naszej oferty i dobranie jej w sposób zadowalający potrzeby naszego klienta.
• Finalizacja sprzedaży – czyli jak profesjonalnie zakończyć sprzedaż, niekoniecznie udzielając znacznych rabatów, opustów itp.
• Obsługa posprzedażowa – czyli jak utrzymać kontakt z klientem, by kolejnych zakupów chciał dokonać właśnie u nas.

 

Oczywiście wszystkie powyższe punkty będą dostosowane do branży motocyklowej.
Szkolenie będzie prowadzone w formie zajęć praktyczno-teoretycznych tak, by każdy z uczestników przełamał się i zrozumiał w praktyce, że sprzedaż potrafi być przygodą a nie wyzwaniem. Przygodą, z której zadowolone mogą wyjść dwie strony, zarówno sprzedający, jak i kupujący.
Jeśli zastanawiasz się, dlaczego twoi klienci traktują twój sklep jak przymierzalnię, a finalizują zakupy przez Internet – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie i twoich pracowników.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego każda sprzedaż motocykla wymagała dużych rabatów, a mimo tego i tak miałeś problem ze sprzedażą – to szkolenie jest dla Ciebie i twoich pracowników.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego sprzedajesz tylko tanie produkty, a drogie zalegają na półkach – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie i twoich pracowników.

Jeśli chciałbyś otrzymać ofertę przygotowaną specjalnie pod twoje potrzeby – zapraszamy do kontaktu.

 

 

Cena: 1450 zł brutto

 

W cenie zawarty jest catering wraz z obiadami oraz materiały niezbędne do szkolenia.
Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Sprawdź nasze aktualne promocje.

 

Sprawdź w naszym kalendarzu najbliższy termin, w którym odbędzie się to szkolenie.

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

03 lutego 2023
Zapraszamy na czwarty odcinek Warsztatowych Opowieści. Zobaczycie w nim: • nasze plany wyścigowe na
03 lutego 2023
Tym razem zaprezentujemy Wam kolejne, ciekawe narzędzie, jakim jest smarowniczka do linek, którego działanie

Promocja świąteczno-noworoczna!

Sprawdź!