Created with WebWaveCMS


Współpracujemy z:

Kalendarz szkoleń

16 czerwca 2019
18–19 września 2021 r. Diagnostyka motocykli przy użyciu Texa Bike 13–14 października 2021 r. Gaźniki motocyklowe

     

Wraz z naszym partnerem wyścigowym – firmą Speed Day z Poznania, pragniemy zaprosić wszystkich posiadaczy motocykli turystycznych i ADV na imprezę, jakiej do tej pory nie było.Rozpoczęcie sezonu w wersji asfaltowej. Rozpoczęcie przez wielkie „R”.

 

Szkolenia off-roadowe i enduro stały się dziś czymś powszechnym. Jednak większość z nas na codzień porusza się głównie po asfaltach. Stąd nasz pomysł.W skrócie: ADV na tor!

 

Szkolenie z pokonywania zakrętów, planowania odpowiedniej nitki przejazdu, strategii pokonywania kilku zakrętów następujących po sobie, dobierania odpowiednich punktów hamowania, używania hamulców w zakręcie, hamowania biegami, jazdy w zorganizowanej kolumnie itp., itd.

Niepowtarzalna okazja do sprawdzenia, w bezpiecznych warunkach, możliwości swoich i motocykla.

W sumie, w trakcie dnia, przewidzianych jest aż 6 sesji, po części z instruktorem, ale i samodzielnych – by móc „odkręcić manetkę do końca i poczuć co potrafi wasz motocykl”.
Oczywiście nadal pod okiem instruktora.

 

Zapraszamy posiadaczy motocykli turystycznych wszelkiej maści. Nie zamykamy się tylko na posiadaczy ADV.

 

Termin: 26.04.2021

 

UWAGA!
Ze względu na przedłużone obostrzenia zmuszeni jesteśmy zmienić termin wydarzenia.
 

Impreza Speed Day Tourist – wstępnie przeniesiona została na termin 7 lub 8 czerwca br.

 

 

Koszt całodniowej imprezy to 790 zł brutto.

Cena zawiera: jazdy po torze w obecności instruktora (6 sesji) oraz wykłady na temat techniki sprawnego poruszania się po zakrętach.  

W trakcie szkolenia zapewnione będzie pełne zabezpieczenie medyczne i wirażowi informujący o sytuacjach zagrożenia na torze.

Opłata zawiera także koszt obiadu, dostępu do wyścigowego boksu dla motocykli z możliwością skorzystania z narzędzi i pomocy mechanika – w przypadku problemów z maszyną.

Będzie można również wymienić opony, a nawet zakupić nowe – z palety Bridgestone.  

 

Na padoku Toru Poznań będzie można pojawić się już w niedzielę, gdzie znajdziecie przestrzeń by zaparkować swojego kampera, czy też rozstawić namiot.

Do dyspozycji będzie również pełny węzeł sanitarny z prysznicami i toaletami.

 

14 stycznia 2021

Turystyki na tor!

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

25 maja 2022
Tym razem zaprezentujemy Wam jak poradzić sobie z problemem motocykla, który nie chce odpalać
25 maja 2022
Tym razem pokażemy Wam jak prosto i łatwo sprawdzić ładowanie w motocyklu za pomocą

Promocja świąteczno-noworoczna!

Sprawdź!

+48 512 09 88 89