Created with WebWaveCMS


Współpracujemy z:

Kalendarz szkoleń

16 czerwca 2019
26–27 listopada 2022 r. Diagnostyka motocykli przy użyciu Texa Bike 05–06 grudnia 2022 r. Serwisowanie motocykli

     

Nowość w naszej ofercie szkoleń.

Szkolenia sprzedażowe, dostosowane do rynku motocyklowego w naszym kraju.

Zarówno ze sprzedaży motocykli, akcesoriów, części, jak i usług serwisowych.

 

Poza klasyczną formą szkoleń grupowych – proponujemy zupełnie nową formę nauczania. Zajęcia indywidualne, przeprowadzane u klienta w firmie. Szkolenie dostosowane do indywidualnego zakresu działalności, sprzedawców i klientów.  

 

Na szkoleniu poruszymy takie zagadnienia jak:
• Przygotowanie do sprzedaży – skupimy się na takich rzeczach, jak prezencja sprzedawców, ułożenie/ustawienie towarów, materiały i wyposażenie wspierające sprzedaż.
• Nawiązanie kontaktu z klientem – wyjaśnimy dlaczego pytanie „w czym mogę pomóc?” jest jednym z najgorszych, jakie możemy zadać, wyjaśnimy jak to zrobić, by dalsza część rozmowy zmierzała do sprzedaży produktów i zadowolenia klienta.
• Rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań klienta – zaprezentujemy jak prowadzić rozmowę sprzedażową z klientem by poznać jego potrzeby, a nawet czasami móc je wskazać, jeśli klient nie potrafi precyzyjnie ich określić.
• Prezentacja oferty i możliwości – odpowiednia prezentacja naszej oferty i dobranie jej w sposób zadowalający potrzeby naszego klienta.• Finalizacja sprzedaży – czyli jak profesjonalnie zakończyć sprzedaż, niekoniecznie udzielając znacznych rabatów, opustów itp.
• Obsługa posprzedażowa – czyli jak utrzymać kontakt z klientem, by kolejnych zakupów chciał dokonać właśnie u nas.

 

Oczywiście wszystkie powyższe punkty będą dostosowane do branży motocyklowej.
Szkolenie będzie prowadzone w formie zajęć praktyczno-teoretycznych tak, by każdy z uczestników przełamał się i zrozumiał w praktyce, że sprzedaż potrafi być przygodą a nie wyzwaniem.
Przygodą, z której zadowolone mogą wyjść dwie strony, zarówno sprzedający, jak i kupujący.  

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego twoi klienci traktują twój sklep jak przymierzalnię, a finalizują zakupy przez Internet – to szkolenie jest właśnie dla ciebie i twoich pracowników.
Jeśli zastanawiasz się, dlaczego każda sprzedaż motocykla wymagała dużych rabatów, a mimo tego i tak miałeś problem ze sprzedażą – to szkolenie jest dla ciebie i twoich pracowników.
Jeśli zastanawiasz się, dlaczego sprzedajesz tylko tanie produkty, a drogie zalegają ci na półkach – to szkolenie jest właśnie dla ciebie i twoich pracowników.
Jeśli chciałbyś otrzymać ofertę przygotowaną specjalnie pod twoje potrzeby – zapraszamy do kontaktu.

 

14 stycznia 2021

Szkolenie dla sprzedawców branży motocyklowej

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

23 listopada 2022
Zgodnie z obietnicą pozostajemy w temacie olejów do zawieszeń. Mówimy jak zatem wybrać olej
23 listopada 2022
Ponieważ po naszym odcinku „Pogromców Olejowych Mitów” dotyczącym olejów do zawieszeń pojawiła się pewna

Promocja świąteczno-noworoczna!

Sprawdź!

+48 512 09 88 89