+48 512 09 88 89

Mobile menu

Sprawdź!

Promocja świąteczno-noworoczna!

25 stycznia 2024
W tym roku znowu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w projekcie szkoleniowym Bike Tech 2024 Inter
16 października 2023
Zapraszamy do obejrzenia albumu z naszego ostatniego szkolenia. Serwisowanie motocykli Harley-Davidson; gaźniki.

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi

12 listopada 2020

Poniżej przedstawiamy zdjęcia prezentujące zmagania klasyków w trakcie Mistrzostw i Pucharu Polski Enduro.

Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczenia w tych zawodach i choć nasza, blisko czterdziestoletnia, Honda nie wytrzymała trudów startu – w niczym nie umniejszyło to naszej radości!

 

A tak same mistrzostwa zrelacjonowało Classic Enduro:

W ubiegły weekend mieliśmy przyjemność startować w III i IV Rundzie MP i PP Enduro w Piekoszowie.

Organizator przyszykował dla zawodników dwie próby, po ich pokonaniu czekały ich dające mnóstwo radości z jazdy, dojazdówki na PKC.

Jeżeli chodzi o grupę Classic, skorzystano z naszego regulaminu, dzieląc motocykle na 3 klasy -GP`75, TWINSHOCK, EVO

Przechodząc już do samej rywalizacji zacznijmy od motta, które powinien znać każdy marzący o dobrej lokacie: kto nie potrafi jeździć zakrętów, ten nie ma czego szukać w enduro.

Na tych wyjątkowo krętych próbach w klasie EVO odnalazł się najlepiej Sebastian Baklarz (BKM Bielsko-Biała) ostro naciskany przez Marcina Nikla (Classic Motorsport Bielsko-Biała) i Dariusza Malickiego.

Klasa Twinshock należała do Adriana Barona (Classic Motorsport), którego ścigała Czeska ekipa Radim Drlik i Ivan Rucka (RD Racing), w tej klasyfikacji bardzo chciał namieszać Ryszard Augustyn ale awaria motocykla w pierwszy dzień pokrzyżowała jego plany.

Klase GP`75 wygrał Tomasz Gaweł.

Na tej wymagającej trasie zabytki naprawdę się spisały, utrzymując wysokie tempo przejazdów, które niejednokrotnie przewyższało czasy amatorów na współczesnych motocyklach.

Gratulujemy wszystkim udziału i do zobaczenia na następnych zawodach.

 

Zdjęcia: Lukasz Kulik SMX i arch. własne.

 

 

 

Mistrzostwa i Puchar Polski Enduro

Współpracujemy z:

Created with WebWaveCMS