Kim jesteśmy?

serwis

Zajmujemy się szkoleniami w branży motocyklowej od 2007 roku. Na początku organizowaliśmy szkolenia dla sprzedawców i mechaników, autoryzowanych przedstawicieli firm motocyklowych.

Od 2009 już jako osobna firma działająca pod nazwą Stajnia Motocyklowa specjalizująca się głównie naprawami i przeglądami motocykli z grupy ADV zajęliśmy się organizacją szkoleń mechaniczno-podróżniczych, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą. Szkolenia te organizujemy do dnia dzisiejszego pod odrębną marka szkoleniamotocyklowe.com

Wraz z rosnącym zainteresowaniem naszymi szkoleniami rozszerzyliśmy ofertę o kolejne tematy takie jak: szkolenia markowe skupiające się na konkretnych markach i modelach, szkolenia z podstaw mechaniki motocyklowej, szkolenia mechaniczne drugiego i trzeciego stopnia, szkolenia biznesowe. Szkolimy z pasją: podróżników, mechaników, młodzież, Ciebie :-)

Jednym z naszych ostatnich projektów jest uruchomienie przy współpracy z Zespołem Szkół nr 33 przy ul. Targowej w Warszawie oficjalnej klasy zawodowej w kierunku Mechanik Motocyklowy, tym samym nasz wykładowca (Paweł Parka vel Szparag) został oficjalnie nauczycielem przedmiotów zawodowych w kierunku Mechanik Motocyklowy.   

Jesteśmy wpisani na listę Rejestru Instytucji szkoleniowy (RIS) pod numerem 2.14/00422/2016 co umożliwia prowadzenie szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy finansowanych ze środków publicznych takich jak: Fundusz Pracy czy Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON), fundusze dające możliwość przekwalifikowania się itp. 

Potrafimy przygotować motocykl do dalekiej podróży, więc potrafimy też przygotować Ciebie, tak aby awaria nie była problemem tylko przygodą.

Chętnie też dzielimy się naszą wiedzą organizując szkolenia dla grup zorganizowanych (klubów, sekcji, itp.) 

Nieważne jak długo i czym jeździsz: Honda, Suzuki, KTM czy BMW...  Pewnie zajrzałeś tu, bo szukasz "motocyklowej" wiedzy. Znalazłeś.

Zapraszamy